AFRIKULU 21X145MM lygi , nematomas tvirtinimas 3,65 M.

 • AFRIKULU 21X145MM lygi , nematomas tvirtinimas 3,65 M.

  Kaina 4400
  (8318/kv.m.)
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  - +
  Minimalus parduodamas kiekis: 5 kv.m.
  Daugiau informacijos:
  info@daisera.lt ; +37061498805
  Kokybės klasė:
  Premium (aukščiausia klasė)
  Gamintojas:
  Felixwood
  Nurodyta prekės kaina:
  Vienos lentos
  Faktūra:
  Lygi faktūra
  Tvirtinimas:
  B-fix nematomas
  Pristatymas:
  2-5 d.d*
  Likutis:
  Turime sandėlyje
 •   Šiltos spalvos terasinės lentos

  Afrikulu, yra atogrąžų mediena iš Vakarų Afrikos, o tiksliau – iš Kongo.

  Visa mūsų mediena gaunama iš tvariai tvarkomų, FSC sertifikuotų miškų.

  Afrikulu yra  alternatyva Ipe. Jis yra smulkiagrūdis, šiek tiek mažiau tankus nei Ipe, tačiau jo stabilumas yra gana geras ir beveik identiškas. Jis išsiskiria rausvai ruda spalva su tamsesnėmis gyslomis, kuri laikui bėgant šviesėja, kad, kaip ir kitos egzotinės rūšys, taptų sidabro pilka.

  Jo TS / RS (tangentinio ir radialinio susitraukimo) santykis yra 1,1, kaip ir Ipe (1,3). Tai reiškia gerą stabilumą po sumontavimo. Be to, visos „Afrikulu“ terasos lentos džiovinamos dirbtinėse džiovyklose iki vidutinio 16% drėgnumo. 

  Dėl kietumo, panašaus į Bangkirai, tačiau pranašesnio už Garapą, Afrikulu lentos labai atsparios smūgiams.

  Galiausiai, Afrikulu yra viena iš patvariausių egzotinių medienos rūšių. Ji atspari termitams ir rijotiniams grybams. Tačiau mes visada patariame vengti vandens kaupimosi ir pirmenybę teikti lentų vėdinimui apačioje, naudojant apatinius „Airspacer“ tipo ventiliacijos gaubtus. 

   

  ]

  Galimi Afrikulu profiliai:

  • Lygus: 21×145, 25×145 mm
  • Su grioveliu: 21×145, 25×145 mm
  • „B-fix“ profilis: 21×145 mm

   

   

   AFRIKULU Priežiūra


  Mediena tampa pilka, o paviršius įtrūksta dėl oro sąlygų. Mes rekomenduojame sutepti paviršių ir taip sumažinti šiuos padarinius. Naudokite tik ne vandens pagrindu pagamintas alyvas.

  Dėmesio: iš anksto patikrinkite, ar alyva tinka naudojamai medienai. Aliejų reikia tepti bent kartą per metus arba net kelis kartus, atsižvelgiant į vietą ir oro sąlygas.

  Po žiemos nuvalykite samanas nuo grindų. Niekada nevalykite aukšto slėgio srove.

  DĖMESIO: juodos dėmės atsiranda gana dažnai. Šios pilkos arba juodos, smaigalio formos dėmės dažnai klaidingai painiojamos su pelėsiu. Tai yra smulkių metalų dalelių oksidacijos reakcija ant medienos paviršiaus. Jos gali būti iš įvairių šaltinių (vejos trąšos, pjovimo metu susidariusių metalo dulkių ir kt.). Šis reiškinys gali pasireikšti staiga, po to, kai ant terasos nusėda drėgmė (rasa, lietus ir kt.).

  Visi „FelixWood“ miškai atitinka Europos Sąjungos miškų įstatymų vykdymo, valdymo ir prekybos reglamentą (ES FLEGT). Mes kruopščiai tikriname miško sklypų kilmės sertifikatus. Visi gamybos etapai, nuo medžio iki medienos gabenimo, yra atsekami ir identifikuojami. Mes užtikriname nuolatinį visų mūsų tiekėjų auditą pagal ES FLEGT. 100% mūsų mediena yra teisėtos kilmės. 

  Atogrąžų miškai nuolat patiria vietos gyventojų ir ekonominės aplinkos spaudimą. Kasmet nyksta 13 milijonų hektarų tropinių miškų, kurie bus paversti žemės ūkio ar kita naudojama žeme.

  „FelixWood“ dalijasi FSC® vertybėmis, kurios aprašytos „Organizacijų asociacijos su FSC politikoje“ (FSC-POL-01-004, 2009 m. Liepos mėn.).

  Pirkdami FSC sertifikuotą „FelixWood“ medieną, galite būti tikri, kad padedate vietos gyventojams rūpintis mišku, užtikrinate jų priežiūrą ir atnaujinimą pagal griežtas teisines taisykles. 

 • Lankytojai taip pat domėjosi:

  SRAIGTINIS PAMATAS 120 CM
  Pristatymas:
  30 d.d
  Likutis:
  Gamintojo sandėlyje
  Kaina 5500
  KIETMEDŽIO BRUSELIS KAPUR 42X65MM 4,27 M.
  Pristatymas:
  30 d.d
  Likutis:
  Gamintojo sandėlyje
  Kaina 3616