Bostono kompozicinė tvora: kokybės patirtis

Pasirinkę Bostono kompozicinę tvorą, gausite pagal užsakymą pagamintą elegantišką tvorą, pasižyminčią dideliu patvarumu.

Mes palengvinome jūsų svajonių tvoros projektavimą ir pastatymą naudodami internetinius įrankius ir

montavimo vadovai. Mūsų 3D konfigūratorius „MyFencePlanner“ leidžia suprojektuoti tvorą ir

pažiūrėkite, kaip atrodys jūsų projektas. Šiandien pradėkite statyti naują tvorą.

Pasirinkite norima tvoros stilių

Fantasy

Premium

Modern

Urban

Open

Combo

Modulinis ir pritaikomas produktas

Bostono kompozitinių tvorų sistema sukurta kaip modulinė. Ji gali būti pritaikyta, bet kokiai aplinkai ir pritaikyta jūsų asmeninei estetikai. Mūsų tvoralenčių, jungčių ir adapterių bėgelių sistemos leidžia kiekvieną tvorą paversti unikalia.

Galite sukurti savo pagal užsakymą pagamintą Bostono kompozicinę tvoros segmentą, kuri puikiai tiktų jūsų išorinei erdvei.

Kompozitinės medienos magija

„Fiberdeck“ specialybė yra kompozicinė mediena. Visos mūsų kompozicinės medienos yra pagamintos iš 95 proc. perdirbto plastiko ir sertifikuotų medienos atliekų. Daugiau nei 15 metų kompozitinės medienos technologijos patirtį turinti Fiberdeck yra šios srities specialistas koekstruzinio medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiai, skirti terasoms, tvoroms ir dailylentėms.

Aukščiausia mūsų koekstruzinio asortimento kokybė iš esmės pagrįsta naudojamų žaliavų meistriškumu, mūsų koekstruzijos technologijos pranašumu ir nepaprastu gamybos procesų patikimumu. Dėl koekstruzijos kompozitinę medieną galima padengti plonu didelio tankio polietileno (HDPE) sluoksniu. Tada jis yra šepečiu, kad būtų arčiau natūralios medienos šilumos.

Norėtum ? Tu gali !

Pasirinkę Bostono kompozitinę medinę tvorą:

• Galite pasirinkti tvirtinti stulpus į žemę arba pritvirtinti ant stulpų stovų.

• Galite reguliuoti savo tvoros aukštį pjaustydami stulpus

• Pjaustydami konstrukcinius elementus ir lentas galite pasirinkti savo tvoralenčių ilgį

(kompozicinės medienos lentos arba aliuminio plokštės)

• Galite pasirinkti savo tvoros maršrutą: mūsų stulpeliai leidžia įrengti tvorą tiesia linija arba kampu (nuo 25 iki 170°)

• Galite individualizuoti savo tvorą pasirinkdami norimas dalis: kompozitines medienos lentjuostes, aliuminio juostos, abiejų derinys, vartai, stiklo intarpai, dekoracijos ar net HPL plokštės.

• Galite pasirinkti norimą privatumo lygį: užtemdymą arba perforuotą tvorą. Mūsų Bostonas tvoros tinka tiek ribinėms, tiek dekoratyvinėms funkcijoms.